Тактика легкої піхоти для малих груп

 

Тактика легкої піхоти для малих груп

http://warhistory.com.ua/ - БГ: для мене головне - зацікавити, а хто розумниний - той знайде все що треба.



Тактика легкої піхоти для малих груп

 

http://warhistory.com.ua/

 

Група волонтерів під керівництвом Maryna Shvyhar зробила непідйомне - перевела на російську мову настанова з бойової підготовки бійців НАТО - "Тактика легкої піхоти для малих груп". Це оптимальна книга для навчання частин добровольців нової української армії і Нацгвардії - як раз для тих, хто хоче швидше отримати хоча б спрощене розуміння про те, що таке сучасна армія, і як вона працює. У роботі над перекладом брали участь волонтери українці, як і живуть в Україні, так і живуть в інших країнах. Крім того, допомагав і хлопець з Білорусі! Всього в роботі над книгою брали участь 18 осіб.

  1. Maryna Shvyhar https://www.facebook.com/marina.shvyhar
  2. Tetyana Yaroshevych https://www.facebook.com/tetyana.yaroshevych
  3. Galyna Shram https://www.facebook.com/galyna.shram
  4. Sergiy Zarubin https://www.facebook.com/sergiy.zarubin
  5. Орися Прокопович https://www.facebook.com/profile.php?id=100004105724673
  6. Julia Tulupova https://www.facebook.com/tulupova.ju
  7. Maria Gutsman https://www.facebook.com/maria.gutsman
  8. Andriy Bandrovskyy https://www.facebook.com/andriy.bandrovskyy
  9. Adrian Garcia https://www.facebook.com/adriangarciamusic
  10. Andrey Lutsyna https://www.facebook.com/andrey.lutsyna
  11. Henk Whorton https://www.facebook.com/henk.whorton
  12. Ірина Шарлаєва https://www.facebook.com/iryna.kobza
  13. Kirill Petukh https://www.facebook.com/kirill.petukh
  14. Vitalii Moroz https://www.facebook.com/vitaliy.moroz
  15. Мишко М. https://www.facebook.com/myshko.m
  16. Леся Кобзар https://www.facebook.com/alesia.kobzar
  17. Roman Banderitto Kuzminski https://www.facebook.com/romanbanderittokuzminski
  18. Julia Bychkovyak https://www.facebook.com/julia.bychkovyak


Дуже велику допомогу в редагуванні вже завершеного перекладу надав Черницький Володимир Борисович, Кандидат філологічних наук, професор Національного університету кораблебудування р. з Миколаєва. Володимир Борисович брав участь у програмі адаптації українських військових за програмою НАТО під егідою Британської Ради, а також займався підготовкою батальйону Українських миротворчих сил/

 

 

так



Обновлен 20 мая 2015. Создан 15 мая 2015